Макаренко: Міністерство фінансів професійно виконало роботу щодо опрацювання Положення про Митну Службу

Екс керівник Державної митної служби України Анатолій Макаренко повідомив, що міжвідомчою робочою групою створеною з метою реформування фіскальної служби, було опрацьовано та узгоджено всі ключові моменти Положення про Державну митну службу України. Міністерство фінансів в цьому напрямку якісно та професійно виконало свою роботу, тому це Положення повинно прийматися невідкладно.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Прочитав пост Тетяна Острікова щодо роботи міжвідомчої групи з питання реформування ДФС. Як член міжвідомчої групи, уточнюю. На останньому засіданні групи (митний напрямок) Положення про Державну митну службу України вичитувалось фактично до коми. Зрозуміло, є розбіжності точок зору. Але усі принципові позиції були узгоджені. Вважаю, що Міністерство фінансів коректно і професійно виконало свою роботу щодо опрацювання та узгодження Положення про Митну Службу. Впевнений, що Положення про Службу повинно прийматися невідкладно”, – зазначив Анатолій Макаренко.

Скрін зі сторінки Анатолія Макаренка

Нагадаємо, сьогодні нардеп від партії “Самопоміч” Тетяна Острікова висловила думку, що нібито, – “міжвідомча робоча група з реформи ДФС – це фікція, прикриття для потрібних Кабміну рішень. Адже цих положень в робочій групі не бачили, не затверджували і не погоджували”.

В той же час, Міністр фінансів України Оксана Маркарова на зазначену репліку народного депутата Острікової зазначила, – “… у нас як працювати над документами, то не багато бажаючих, а як оголошення конкурсу загальмувати то набагато більше. Будемо робити публічними і розсилки на членів МРГ і їх відповіді (чи відсутність) і всі засідання …”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *