Легендарний оперний співак Кочерга: Буду голосувати за Смешка за його професійні якості

Кандидат у Президенти України Ігор Смешко неймовірно добре розбирається у зовнішній і внутрішній політиці, сказав легендарний оперний співак Анатолій Кочерга.

14 березня легендарний оперний співак Анатолій Кочерга в ефірі програми “Бацман” на телеканалі “112 Україна” розповів, чому на президентських виборах буде голосувати за першого військового аташе незалежної України в США та Швейцарії, екс-начальника Головного управління військової розвідки Міноборони, колишнього голову Служби безпеки, доктора технічних наук, генерал-полковника Ігоря Смешка:

–  Я і моя дружина обов’язково підемо на вибори Президента. Ми вже вибрали за кого будемо голосувати, у виборчому бюлетені він знаходиться під №33. Це вельмишановний, дуже розумний державник, професіонал Ігор Петрович Смешко. Я не агітую голосувати за Смешка, але іншого Президента я просто не бачу. Я вибрав його за діловими і професійними якостями. Я знаю його не перший день. Він справжній державник, він справжній головнокомандувач. Це людина, яка неймовірно розбирається у зовнішній і внутрішній політиці. Він знає, що, як і з ким потрібно робити.

В політиці мають працювати професіонали, а не політичні призначенці, які нічого не розуміють у тій чи іншій області. Ситуація, в якій ми сьогодні знаходимося, – це прямий шлях до невідомості і прірви… Думаю, що тільки Смешко зможе розібратися з олігархами і корупціонерами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *