Кабмін звільнив Власова з посади в.о. голови ДФС, та погодив нову кандидатуру на цю посаду

Кабінет міністрів звільнив Олександра Власова з посади в. о. голови Державної фіскальної служби України.

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабінету міністрів 17 липня.

“Як ви знаєте, по ДФС Власов написав заяву на звільнення. З понеділка це звільнення буде реалізовано – сьогодні рішення схвалено”, – сказав Гройсман.

Підставою такого кроку, є власноруч написана заява паном Власовим, після наради в Одеській області під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

За словами Гройсмана, оскільки Власов був главою ліквідаційної комісії ДФС, тепер ці обов’язки Кабмін поклав на директора одного з департаментів служби.

За інформацією, яку має в розпорядженні наше видання , на зайняття вакантної посади Голови ДФС претендують два кандидати, це Гутенко Денис Вікторович – директор Департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Мінекономіки, та Войцещук Андрій Дмитрович – директор Департаменту організації митного контролю та оформлення Державної фіскальної служби України.

Що це за кандидати, та чим “дихають” неодноразово писали національні ЗМІ.

Наприклад, Денис Гутенко, який займав ключові посади в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, був фігурантом справи про втрату 27,7 млн ​​гривень. Про це йде мова в кримінальному провадженні №12016000000000426, пише 368.media.

Денис Гутенко

А щодо Андрія Войцещука, то цей службовець є давнім товаришем екс голови Митної служби Ігоря Калєтніка та його заступника Степана Дериволкова, який крім того, за інформацією видання “АНТИКОР”, відмітився нездоровою жагою до жінок. Див. за посиланням.

Андрій Войцещук

Видно, що в Державній фіскальній службі України, з кадрами зовсім погано, якщо обирають на керівні посади, осіб з неоднозначною репутацією.

One thought on “Кабмін звільнив Власова з посади в.о. голови ДФС, та погодив нову кандидатуру на цю посаду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *