Кабмін затвердив чисельність податкової служби

Кабінет міністрів затвердив граничну чисельність працівників Державної податкової служби (ДПС) – 1,628 тис. чол. в апараті ДПС та 28,752 тис. – в територіальних органах. Рішення прийняли з умовою доопрацювання.

У той же час з нинішніх 39,052 тис. співробітників ГФС залишається 498 в апараті та 10,3 тис. співробітників у територіальних органах, свідчить проект постанови, яким володіє “Інтерфакс-Україна”.

Оскільки створення Державної митної служби тимчасово заблоковано, співробітники ГФС будуть працювати на митному напрямку, наголошується в пояснювальній записці до проекту постанови.

У ході розрахунку чисельності територіальних органів ДПС та внесення змін чисельності апарату ГФС взята за основу діюча чисельність структурних підрозділів ГФС податкового та митного напрямків.

Однак, на думку народного депутата Тетяни Острикової, кількості співробітників ГФС яка залишилася є недостатньою для митного спрямування.

“Пропонується забрати основну частину кадрового складу з ГФС, і фактично залишити на митницю тільки 10,3 тис. співробітників. Цього вкрай мало”, – сказала вона на урядовому засіданні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *