Генерал-лейтенант Тимошенко: Смешко має набір якостей і досвід, які потрібні Президенту для змін

Кандидат у Президенти України Ігор Смешко зможе побороти корупцію в країні, вважає перший заступник голови СБУ в 2005–2006 рр. та колишній голова Державної служби з контролю за наркотиками, генерал-лейтенант Володимир Тимошенко.

10 березня в авторській програмі “ГОРДОН” на телеканалі “112 Україна” Володимир Тимошенко розповів, чому на президенських виборах вирішив підтримати першого військового аташе незалежної України в США та Швейцарії, екс-начальника Головного управління військової розвідки Міноборони, колишнього голову Служби безпеки, генерал-полковника Ігоря Смешка: – Я прибічник Ігоря Петровича Смешка. Це людина з максимальним набором якостей, досвіду і бекграунду, які потрібні для того, щоб змінити ситуацію в країні і “поставити все на мирні рейки”. Крім того, він зможе побороти корупцію в країні. Я працював разом з Ігорем Петровичем. Я бачив його підходи до роботи, його поведінку, його самовдосконалення. Це людина, яка взявшись за справу, доведе її до логічного завершення. В мене немає жодного сумніву, що Смешко зможе навести порядок в політичній і в міжнародній сфері. У нього є розуміння діяльності спецслужб і дипломатичного корпусу. В своїй команді він бачить економістів, фінансистів, які на сьогоднішній день, мабуть навіть не знають, що у разі перемоги Смешка, вони будуть призвані на державну службу. І я думаю, що вони на таку пропозицію відгукнуться. Чи зможе Смешко говорити з президентом РФ Володимиром Путіним очі в очі так, щоб Путін його слухав? Зможе. Я не маю ніякого сумніву. Він не просто зможе говорити, він зможе твердо відстоювати позицію України і добиватися досягнення цілей.

Недавно Смешко зустрічався у Львові з письменницькою аудиторією. Це люди, які можуть сказати в очі що думають, вони не переймаються посадами. Почали задавати питання в такому ключі, що, мабуть Ігорю Петровичу буде не просто. Але виявилось, що якраз і не важко. Під кінець в залі було повне взаєморозуміння, братання. Ігор Петрович своєю логікою, чіткою аргументацією і чіткими знаннями продемонстрував наскільки він може говорити з різного роду публікою.

Рейтинг Смешка стрімко зростає, але росте і супротив влади. Я вважаю, що владі не варто зупиняти людей, які здатні зробити щось хороше в країні. Владі потрібно зайнятися тим, щоб було чітке волевиявлення народу і щоб мирно та правдиво відбулися вибори. Хто має стати президентом повинен вирішувати лише виборець. Будь-які дії з боку влади по відношенню до Смешка чи іншого кандидата в Президенти повинні розцінюватися, як грубе втручання у виборчий процес. Для цього є правоохоронна система і Кримінальний кодекс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *