Виявлено мережу контрабанди кокаїну, яка з’єднує виробників у Латинській Америці з Європейськими споживачами

Португальська поліція вилучила більше тонни кокаїну на суму 49 мільйонів доларів на бразильському рибальському човні у відкритому морі біля Португалії, за підтримки декількох міжнародних агентств.

На борту 50 спеціальних кокаїнових мішків, які, очевидно, були призначені для континентальної Європи, були виявлені в спеціально розробленій і важкодоступній частині судна, повідомляє поліція, додавши, що “всі заарештовані іноземні громадяни у віці від 36 до 64 років” передає Reuters.

Антинаркотична кампанія під назвою «Білий пісок» почалася після обміну інформацією між португальськими та бразильськими властями, і акція була підтримана Управлінням з лікарських засобів США (DEA) та Британським національним агентством з питань злочинності (NCA).

Кампанії передувало дослідження, проведене Європейським центром з контролю за наркотиками та наркоманії (EMCDDA), що базується в Лісабоні, який у грудні показав, що нові банди “прориваються” на ринки кокаїну в Європі, створюючи мережу контрабанди, яка безпосередньо з’єднує виробників у Латинській Америці з Європейські споживачі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *