Автомобілям на іноземній реєстрації залишилось декілька тижнів

Результатами сьогоднішньої зустрічі прем’єр-міністра України з очільниками силових структур та митниці, знайдено варіант вирішення проблеми яку створюють нашій державі люди, які не сплачують відповідні митні збори і масово ввозять і користуються авто на іноземній реєстрації.

Підсумовуючи зустріч Гройсман дав чіткі терміни для врегулювання даного питання до кінця року та щотижневе звітування йому про виконану роботу силовими структурами та митницею.

Об’єднавши для ефективної боротьби поліцію, митницю та Укртрансбезпеку і навіть з можливим залученням Національної гвардії розпочинають реальну боротьбу з беззаконням на наших дорогах

Ми ж усі бачимо той шрот, який сюди заїжджає, де автомобіль зовні начебто нормальний, а димить, як паровоз на початку 19-го століття. Його ремонт обходиться вже дорожче. Там є якась частина автомобілів, які є реальними, адекватними. Але ми веземо сюди вже весь непотріб, який не утилізується в Європі, бо там за утилізацію треба заплатити гроші. Давайте не перетворювати нашу країну на смітник. – Володимир Мартиненко, голова громадської ради МВС

Автомобілям на іноземній реєстрації залишилось декілька тижнів

Чиновники придумали спосіб боротьби з власниками машин, які незаконно перебувають в Україні. Проект постанови кабінета міністрів передбачає ряд «сюрпризів» для власників «євроблях».

Документ пропонує заборонити передавати право управління автомобілем стороннім особам. Тобто, користуватися автомобілем зможе тільки нерезидент, який перетнув кордон.

За словами голови Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної, тимчасове ввезення буде вводитися з обмеженням для осіб, які можуть користуватися такими автомобілями.

«Передача в управління автомобіля громадянину України – апріорі неможлива», – зазначила вона.

Крім усього, чиновники розглядають варіант ввести норму, яка наділить правоохоронців правом затримувати автомобіль і транспортувати його до кордону.

Нагадаємо, на території України незаконно перебувають майже 550 тисяч автомобілів з іноземною реєстрацією.

Автомобілі з іноземною реєстрацією становлять небезпеку для України.

“Автомобілі з будь-якими транзитними номерами впливають на безпеку. Це проблема”, – вважає міністр.

Аваков наголосив, що неможливо встановити справжніх власників авто на “євробляхах”. Як приклад, навів ситуацію у Харкові, коли водій на автомобілі з іноземною реєстрацією збив людину, після чого кинув машину і втік.

  • Павел

    скажите пожалуйста!у меня ребенок инвалид 1степени подгрупы “А”.авто на евробляхах я купил чтобы удобно было передвигатся между реабилитационными центрами.так как на авто укр.реистрации такого типа мне денег не хватает.каждые 2 месяца мне нужно на реабилитацию1500уе.где мне еще брать деньги,и как мне передвигать ребенка с диагнозом ДЦП(которого угробили наши доблесные врачи.кумы.сваты.братья.)у которого нет не единой прививки.Вы думаете только про свои карманы,а на остальных вам по барабану.Вы уже настолько зажрались ,что земли под ногами не чуйствуете.будет еще и на Вас божья кара,СЛУГИ НАРОДА.

  • Алёша

    Отличный высер, главное прикрытся ребенком….про реабилитацию в месяц вы загнули, была такая же ситуация, только гидрацифалия и 9-го лет ребенка возил на Ваз 2110. все удобно и комфортно. Купить срач на евробляхах это не оправдание. По факту вы брали машину для себя…ведь зачем вам ездить на дешевом Вазе или Ланосе, лучше взять убитую Беху за те же деньги, но это же круто, а вот ребенку по сути наср№ть на чем вы его возить будете…